KONST / Litografier / Färglitografi 11525534

nr 1152 5534

Bengt Böckman

(1926-2014), Sverige

Färglitografi, Signerad och numrerad 89/199, träd, motivet: 18x14

Bengt Böckman, svensk målare, tecknare och grafiker född i Lund 1926, död 2014.

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 december 2017
kl 18:55:08

Bengt Böckman

Läs mer om Bengt Böckman