KONST / Litografier / Färglitografi 13406134
nr 1340 6134
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Färglitografi, Tvätt. Signerad, numrerad 22/260. Motivet: 33x45 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 18:39:56
10/8 18:25:24