KONST / Litografier / Färglitografi 13406134

nr 1340 6134

Axel Olson

(1899-1986), Sverige

Färglitografi, Axel Olson (1899-1986), Sverige. Tvätt. Signerad, numrerad 22/260. Motivet: 33x45 cm

Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 18:39:56

10/8 18:25:24 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Axel Olson

Läs mer om Axel Olson