KONST / Litografier / Färglitografi 15629322
nr 1562 9322
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Signerad, numrerad 271/360. Färglitografi, bildmått: 39x49 cm, yttermått inklusive ram: 55x65 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 september 2023
kl 18:20:46
300 kr
350 kr