KONST / Litografier / Färglitografi 12432090

nr 1243 2090

Axel Olson

(1899-1986), Sverige

Färglitografi, Axel Olson (1899-1986), Sverige. Signerad, numrerad 163/260. Motivet: 20x67 cm

Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.

Utrop:

500 kr - 700 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 10:51:27)
Uppdatera
Visning

fredag 22/3, lördag 23/3, söndag 24/3 och måndag 25/3

Auktionen
avslutas:

måndag 25 mars kl 18:22:46

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Axel Olson

Läs mer om Axel Olson