KONST / Litografier / Färglitografi 12432090

nr 1243 2090

Axel Olson

(1899-1986), Sverige

Färglitografi, Axel Olson (1899-1986), Sverige. Signerad, numrerad 163/260. Motivet: 20x67 cm

Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.

måndag 25 mars 2019
kl 18:22:46

Axel Olson

Läs mer om Axel Olson