KONST / Litografier / Färglitografi 12197092
nr 1219 7092
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Färglitografi, Kvinna vid tvättlina. Signerad, numrerad 24/260. Motivet: 33x45 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:55:43
21/11 21:06:14