KONST / Litografier / Färglitografi 12422093

nr 1242 2093

Axel Olson

(1899-1986), Sverige

Färglitografi, Axel Olson (1899-1986), Sverige. Kvinna i solen. Signerad, numrerad 183/260. Motivet: 39x52

Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:40:47

17/3 18:19:05 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Axel Olson

Läs mer om Axel Olson