KONST / Litografier / Färglitografi 12837169
nr 1283 7169
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 11/260. Motivet: 34x64 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:48:24
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
21 okt