KONST / Litografier / Färglitografi 3306147
nr 330 6147
Färglitografi
Axel Olson,Signerad & numrerad, 'händer', 36/300
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 4 oktober 2004
150 kr
400 kr
600 kr
ledande budet*