KONST / Litografier / Färglitografi 16218083
nr 1621 8083
Axel Lilliehöök
(f. 1930), Sverige
Signerad, daterad 1986. Färglitografi. Bladets mått: 42x36cm, yttermått inklusive ram: 55x46cm
Axel Lilliehöök, svensk målare född 1930.
Utrop:
500 kr
måndag 20 maj 2024
kl 18:35:09