KONST / Litografier / Färglitografi 15186179
nr 1518 6179
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Signerad, numrerad 20/210. Färglitografi, bildmått: 31x48 cm, yttermått inklusive ram: 48x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 januari 2023
kl 19:20:06
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube