KONST / Litografier / Färglitografi 13803019
nr 1380 3019
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 28x39cm, yttermått inklusive ram: 40x50cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:54:59
400 kr
500 kr
600 kr
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube