KONST / Litografier / Färglitografi 13229231
nr 1322 9231
Arnold Hagström
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 218/295, Växt. Motivet: 20x15 cm
Arnold Hagström, född 1958 i Klippan, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 april 2020
kl 18:25:59
22/4 13:29:46
Arnold Hagström
Läs mer om Arnold Hagström