KONST / Litografier / Färglitografi 14954091

nr 1495 4091

Ardy Strüwer

(f. 1939), Sverige

Signerad, numrerad 16/190. Färglitografi. Bladets mått: 39x49cm, yttermått inklusive ram: 57x67cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 10 oktober 2022
kl 18:23:33

10/10 17:52:02 1      Vinnande bud
10/10 18:22:50 1      justering av budtak

Ardy Strüwer

Läs mer om Ardy Strüwer