KONST / Litografier / Färglitografi 11522045
nr 1152 2045
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. 1970, signerad och numrerad 37/85, 'Try and kiss the moon', motivet: 40x55
Utrop:
1.200 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 december 2017
kl 20:42:56
10/12 19:59:00
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer