KONST / Litografier / Färglitografi 13535309
nr 1353 5309
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 1018/1500. Motivet: 77x56cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:51:28
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer