KONST / Litografier / Färglitografi 12086159
nr 1208 6159
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, daterad Paris 1977, numrerad 96/100, bladets mått: 76x56 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 19:23:44
1/10 19:11:10
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer