KONST / Litografier / Färglitografi 16218139

nr 1621 8139

Ardy Strüwer

(1939-2023), Sverige

Signerad, numrerad 20/50,1971. Färglitografi. Bladets mått: 20x25 cm, yttermått inklusive ram: 38x64 cm

Kondition: skadad ram

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 150 kr (per 08:11:05)
Uppdatera
Visning

fredag 17/5, lördag 18/5, söndag 19/5 och måndag 20/5

Auktionen
avslutas:

måndag 20 maj kl 20:01:04

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
15/5 15:40:47 1      100 kr
17/5 11:20:18 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ardy Strüwer

Läs mer om Ardy Strüwer