KONST / Litografier / Färglitografi 16306209

nr 1630 6209

Färglitografi

Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/99, daterad -68 cm, yttermått inklusive ram: 77x57 cm

Kondition: saknar glas, missfärgningar

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 juli 2024
kl 18:18:29

24/6 19:35:50 1      100 kr
27/6 09:46:46 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor