KONST / Litografier / Färglitografi 14772116

nr 1477 2116

Anna Mizak

(f. 1939), Sverige

"Figur". Signerad, numrerad 41/100. Litografi. Färglitografi, bildmått: 23x18 cm, yttermått inklusive ram: 34x25 cm

Anna Mizak, polsk-svensk målare född 1939.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 4 juli 2022
kl 20:57:17

Anna Mizak

Läs mer om Anna Mizak