KONST / Litografier / Färglitografi 13914551

nr 1391 4551

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Tivoli. Signerad, numrerad 185/290, oramat löst blad, 59x43 cm

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:34:34

19/4 15:55:13 1      Vinnande bud

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik