KONST / Litografier / Färglitografi 13824157

nr 1382 4157

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Signerad, numrerad 165/290, bladets mått: 84x60cm, oramad

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 1 mars 2021
kl 18:01:28

25/2 17:19:58 1      1.500 kr
1/3 09:43:39 2      Vinnande bud

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik