KONST / Litografier / Färglitografi 15054124

nr 1505 4124

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Signerad, numrerad EA. Färglitografi. Bladets mått: 88x60 cm, yttermått inklusive ram: 102x74 cm

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 28 november 2022
kl 20:36:00

24/11 06:40:53 1      1.500 kr
27/11 19:04:57 2      Vinnande bud

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik