KONST / Litografier / Färglitografi 14235597
nr 1423 5597
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Signerad, numrerad 179/270. Färglitografi, bildmått: 60x43, yttermått inklusive ram: 87x68 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:42:42
1/10 21:13:34