KONST / Litografier / Färglitografi 13658246

nr 1365 8246

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Signerad, numrerad 110/290. Motivet: 42x60cm

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

1.200 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 7 december 2020
kl 20:19:04

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik