KONST / Litografier / Färglitografi 13789013

nr 1378 9013

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. "Plejaderna". Signerad, numrerad 197/290. Bladets mått: 84x60, oramat löst blad

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 15 februari 2021
kl 20:37:52

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik