KONST / Litografier / Färglitografi 13789012

nr 1378 9012

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. "Ögontröst". Signerad, numrerad 191/290. Bladets mått: 43x30, oramat löst blad

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 15 februari 2021
kl 19:51:43

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik