KONST / Litografier / Färglitografi 13789010
nr 1378 9010
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, "Mina drömmars stad". Signerad, numrerad 194/290. Bladets mått: 43x29, oramat löst blad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:12:20
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)