KONST / Litografier / Färglitografi 13789010

nr 1378 9010

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. "Mina drömmars stad". Signerad, numrerad 194/290. Bladets mått: 43x29, oramat löst blad

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 15 februari 2021
kl 18:12:20

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik