KONST / Litografier / Färglitografi 11955011

nr 1195 5011

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Jazz. Signerad, numrerad 68/290. Löst blad, bladets mått: 43x30

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

1.200 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 6 augusti 2018
kl 19:46:08

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik