KONST / Litografier / Färglitografi 13557122

nr 1355 7122

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Motivet: 60x87cm

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 20:27:55

  • Tema
  • 19 okt

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik