KONST / Litografier / Färglitografi 14046415

nr 1404 6415

Andreas Ribbung

(f. 1967), Sverige

Färglitografi, Andreas Ribbung (f. 1967), Hus. Signerad, numrerad 134/200. Motivet: 30x40, yttermått inklusive ram: 46x55 cm

Andreas Ribbung, svensk målare född 1967.

Utrop:

400 kr

Såld:

250 kr

måndag 21 juni 2021
kl 18:40:33

Andreas Ribbung

Läs mer om Andreas Ribbung
Lis Husberg (f. 1920)