KONST / Litografier / Färglitografi 10985006
*
nr 1098 5006
Färglitografi
Andreas Lundberg, 15/75, bladets mått: 37x36
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 mars 2017
kl 19:24:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/3 18:29:19
1
100 kr
24/3 23:19:05
2
Vinnande bud
27/3 18:02:00
3
200 kr
27/3 18:02:00
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56
-
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1098 5006
Färglitografi
Andreas Lundberg, 15/75, bladets mått: 37x36
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 mars 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/3 18:29:19 | 1 | 100 kr |
| 24/3 23:19:05 | 2 | Vinnande bud |
| 27/3 18:02:00 | 3 | 200 kr |
| 27/3 18:02:00 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56 -
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58



