ART / Lithographs / Litograph in colors 15264278
nr 1526 4278
André Lanskoy
(1902-1976)
André Lanskoy (1902-1976). Signed, numrerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Litograph in colors. Sheet: 78x57 cm, outer dimensions including frame: 88x67 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi. Bladets mått: 78x57 cm, yttermått inklusive ram: 88x67 cm
800
SEK 3000
Monday Mars 6 2023
at 19:29:13
500 kr
900 kr
700 kr
800 kr (Robot)
900 kr
900 kr (Robot)
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Robot)
1.300 kr
1.400 kr
2.000 kr
2.600 kr
1.600 kr
1.700 kr (Robot)
1.800 kr
1.900 kr (Robot)
2.000 kr
2.200 kr (Robot)
2.400 kr
2.600 kr (Robot)
2.800 kr