KONST / Litografier / Färglitografi 11919296
*
nr 1191 9296
André Lanskoy
(1902-1976)
Färglitografi, André Lanskoy (1902-1976), Signerad, numrerad 8/50. Motivet: 37x40
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 juni 2018
kl 20:32:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/6 22:12:56
1
300 kr
18/6 13:04:32
2
600 kr
18/6 13:04:50
2
700 kr
18/6 17:38:13
3
700 kr
18/6 17:38:13
2
700 kr (Budbetjänt)
18/6 20:07:17
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andre lanskoy färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
André Lanskoy
Läs om budbetjänten
nr 1191 9296
André Lanskoy
(1902-1976)
Färglitografi, André Lanskoy (1902-1976), Signerad, numrerad 8/50. Motivet: 37x40
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 juni 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 17/6 22:12:56 | 1 | 300 kr |
| 18/6 13:04:32 | 2 | 600 kr |
| 18/6 13:04:50 | 2 | 700 kr |
| 18/6 17:38:13 | 3 | 700 kr |
| 18/6 17:38:13 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
| 18/6 20:07:17 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andre lanskoy färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



