KONST / Litografier / Färglitografi 16144182

nr 1614 4182

Anders Österlin

(1926-2011), Sverige

Signerad, numrerad 41/125. Färglitografi, bildmått: 56x49 cm, yttermått inklusive ram: 79x59 cm

Anders Österlin, svensk bildkonstnär född 1926, död 2011.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 22 april 2024
kl 19:58:02

22/4 19:53:02 1      Vinnande bud

Anders Österlin

Läs mer om Anders Österlin