KONST / Litografier / Färglitografi 15154248
nr 1515 4248
Anders Österlin
(1926-2011), Sverige
Signerad, numrerad 57/300. Färglitografi, bildmått: 58x47 cm, yttermått inklusive ram: 77x58 cm
Kondition: saknar glas,
Anders Österlin, svensk bildkonstnär född 1926, död 2011.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 januari 2023
kl 20:36:49
16/1 14:24:10
16/1 14:27:07
Anders Österlin
Läs mer om Anders Österlin