KONST / Litografier / Färglitografi 16143105

nr 1614 3105

Anders Fogelin

(1933-1982), Sverige

Sydländsk kuststad. Signerad, numrerad 29/285, daterad 1976. Färglitografi, bildmått: 42x50 cm, yttermått inklusive ram: 56x63 cm

Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 april 2024
kl 20:28:29

16/4 09:21:20 1      Vinnande bud

Anders Fogelin

Läs mer om Anders Fogelin