KONST / Litografier / Färglitografi 12948297
nr 1294 8297
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi, "Landskap", PT. Signerad, daterad 1976. Motivet: 44x49 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:34:28
29/11 23:13:29