KONST / Litografier / Färglitografi 14298222

nr 1429 8222

Alyson Stoneman

(f. 1948), Nya Zeeland

Signerad, numrerad 31/75, daterad -75. Färglitografi, bildmått: 48x64, yttermått inklusive ram: 71x97 cm

Alyson Stoneman, bildkonstnär född 1948.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 november 2021
kl 20:59:22

28/10 21:56:38 1      Vinnande bud

Alyson Stoneman

Läs mer om Alyson Stoneman