KONST / Litografier / Färglitografi 14277045
nr 1427 7045
Alvar Sunol
(f. 1935), Spanien
Signerad, numrerad XI/LX. Färglitografi, bildmått: 61x46cm, yttermått inklusive ram: 81x64cm
Alvar - Alvar Suñol, spansk-katalansk målare född utanför Barcelona 1935.
måndag 25 oktober 2021
kl 19:46:11
Alvar Sunol
Läs mer om Alvar Sunol