KONST / Litografier / Färglitografi 12422152

nr 1242 2152

Färglitografi

Alf Olsson, "Svart huvud". Signerad, daterad 1970, PT. Motivet: 49x66 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:31:37

18/3 16:27:09 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar