KONST / Litografier / Färglitografi 11528754
nr 1152 8754
Alexandre Fassianos
(f. 1935)
Färglitografi, Alexandre Fassianos (f. 1935), signerad och numrerad 71/90, löst blad, bladets mått: 58x65
Utrop:
2.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 december 2017
kl 20:41:12
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)