ART / Lithographs / Litograph in colors 13978174
nr 1397 8174
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Ã…ke Westin (b. 1939), Sweden. "Stureplan med gamla svampen, Stockholm". Signed, numbered 90/360. Subject: 37x55 cm, unframed. Sheet: 46x62 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Stureplan med gamla svampen, Stockholm". Signerad, numrerad 90/360. Motivet: 37x55 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 46x62 cm
SEK 350
Monday May 17 2021
at 20:19:01
13/5 16:06:46
300 kr
14/5 18:46:52
Ã…ke Westin
Read more about Ã…ke Westin