KONST / Litografier / Färglitografi 12354238
nr 1235 4238
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Stortorget. Signerad, numrerad 192/360. Motivet: 40x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 februari 2019
kl 20:30:51
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin