ART / Lithographs / Litograph in colors 15565208
nr 1556 5208
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Ã…ke Westin (b. 1939), Sweden. Signerad HC, Mariahissen. Litograph in colors, Image dimensions: 43x31 cm, outer dimensions including frame: 56x42, fuktskada.
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad HC, Mariahissen. Färglitografi, bildmått: 43x31 cm, yttermått inklusive ram: 56x42 cm
Condition: fuktskada
300
SEK 450
Monday August 21 2023
at 18:38:26
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
400 kr
250 kr
300 kr
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr
400 kr (Robot)
Ã…ke Westin
Read more about Ã…ke Westin