KONST / Litografier / Färglitografi 14776286

nr 1477 6286

Färglitografi

Åke Westin (f. 1939), Sverige, "Fjällgatan Stockholm", Signerad och numrerad 31/360, Färglitografi, bildmått: 25x56 cm, yttermått inkl. Ram 40x70 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 juli 2022
kl 18:12:56

4/7 16:19:01 1      Vinnande bud