KONST / Litografier / Färglitografi 14943230

nr 1494 3230

Åke Åhlin

(f. 1913), Sverige

Signerad, Waxholmsbåt. Färglitografi, bildmått: 40x58 cm, yttermått inklusive ram: 57x74 cm

Åke Åhlin, svensk bildkonstnär född 1913.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 oktober 2022
kl 18:23:47

1/10 09:29:39 1      Vinnande bud

Åke Åhlin

Läs mer om Åke Åhlin