ART / Lithographs / Litograph in colors 8271262
nr 827 1262
Aina Larsson
(f. 1935), Sverige
Aina Larsson (b. 1935), HC-upplaga, subject size: 47x38,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Aina Larsson (f. 1935), HC-upplaga, motivets mått: 47x38
Aina Larsson, born 1935, Swedish painter.
SEK 150
Monday May 20 2013
at 20:35:04
20/5 15:23:05
100 kr
20/5 20:25:47