KONST / Litografier / Färglitografi 13967680

nr 1396 7680

Färglitografi, Agneta, Swidén, Sverige. Signerad, PT, 1976. Motivet: 45x40, yttermått inklusive ram: 59x52 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 10 maj 2021
kl 20:08:58