KONST / Litografier / Färglitografi 13591443

nr 1359 1443

Adrian van Arkel

(1924-2006), Sverige

Färglitografi, Adrian van Arkel (1924-2006), Sverige. Signerad, numrerad HC 15/30. Motivet: 51x65 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 9 november 2020
kl 19:56:38

4/11 17:36:31 1      100 kr
7/11 13:07:57 2      Vinnande bud

Adrian van Arkel

Läs mer om Adrian van Arkel