KONST / Litografier / Färglitografi 14764438
nr 1476 4438
Adrian van Arkel
(1924-2006), Sverige
Signerad, numrerad 322/360, Fjällgatan. Färglitografi, bildmått: 51x65 cm, yttermått inklusive ram: 64x82 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 juni 2022
kl 19:19:23
16/6 13:19:37
Adrian van Arkel
Läs mer om Adrian van Arkel